HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Firmamızın Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şerif İlhan erken yaşlardan itibaren içinde olduğu tekstil sektöründeki tecrübe, bilgi ve birikimlerinden yararlanarak 2007’de SEE LINE markasını kurdu. 2010 yılına kadar alt giyim olan etek grubunda faaliyet gösteren firmamız 2011 yılında ofis grubunu da bünyesine katarak yoluna devam etti. Düzenli çalışma, disiplin, ve ekip çalışmasıyla 2015 yılında etek ve ofis grubundan çıkıp, bayan günlük şık, kokteyl ve abiye grubunda üretim yapmaya başladı. Her geçen gün, sektördeki yeniliklere de ayak uydurarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, aylık 10.000 adet üretim kapasitemizle başta İtalya olmak üzere bir çok Avrupa ülkesine ihracat yapmakla beraber yurtiçindeki müşterilerimize de hizmet vermeye devam ediyoruz.

  • MİSYONUMUZ
  • VİZYONUMUZ
Seeline

Misyonumuz

Belirlediğimiz vizyon çerçevesinde, çalışanlarımıza, müşterilerimize, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmayı SEE LINE ailesi olarak kendimize misyon edindik.

Seeline

VİZYONUMUZ

Sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını esas alan bir anlayışla, Türkiye’de uluslararası standartlarda inovatif üretim süreciyle birinci kalitede hizmet sunup, nihai tüketiciye kadar müşteri memnuniyetini esas alıp, sektörde güçlü bir yer edinmeyi hedefleyen ve bunun için gerekli çalışmayı ve özveriyi gösteren yerli bir firma olmak öncelikli hedefimiz.

Tüm ürünlerimiz ve firmamız hakkında daha detaylı bilgi için ;

Firmamızın Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şerif İlhan erken yaşlardan itibaren içinde olduğu tekstil sektöründeki tecrübe, bilgi ve birikimlerinden yararlanarak 2007’de SEE LINE markasını kurdu. 2010 yılına kadar alt giyim olan etek grubunda faaliyet gösteren firmamız 2011 yılında ofis grubunu da bünyesine katarak yoluna devam etti. Düzenli çalışma, disiplin, ve ekip çalışmasıyla 2015 yılında etek ve ofis grubundan çıkıp, bayan günlük şık, kokteyl ve abiye grubunda üretim yapmaya başladı

BİZE ULAŞIN

Adres: Halide Edip Adıvar Mah. Akar Cad. No: 58-A. Bomonti - Şişli / İstanbul Telefon: 0 (212) 235 79 27 Fax: 0 (212) 235 79 22 Whatsapp: 0 (533) 898 67 11 E-Posta: info@seeline.com.tr